Folamour pres. House Of Love

Praga Centrum / Warszawa

24/03/2023 22:00

Bruno Boumendi, bo tak nazywa się DJ i producent występujący pod aliasem Folamour, to jeden z najbardziej wyrazistych reprezentantów mieszanki gatunków house i disco na świecie.

Do szybkiego wzrostu popularności przyczynił się paradoksalnie wybuch pandemii, w czasie której Bruno skupił się na głównie na produkcji, czego wynikiem był skupiony na brzmieniach grooveowego jazzu, house oraz nu-disco utwór „The Journey”, gdzie wokalu użyczył zambijski wokalista Zeke Manyika. Pod tą samą nazwą powstał cały album, który nie tylko zapewnił artyście okładkę w zeszłorocznym wydaniu Mixmag, ale i również przyczynił się do ogromnego sukcesu letniej trasy koncertowej artysty.

Te, jak do niedawna wydawać się mogło niszowe i odchodzące w zapomnienie gatunki muzyczne nabierają całkiem nowego blasku i świeżości za sprawą energii scenicznej oraz niezapomnianego stylu Francuza, które będzie można doświadczyć na własne oczy i uszy po raz pierwszy w Polsce 24 marca w Pradze Centrum, w specjalnie przygotowanym audiowizualnym show w ramach oficjalnej Europejskiej trasy „House Of Love”.

MEDIA

Wsparcie ze środków Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR S.A.
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19