We Three

Praga Centrum / Warszawa

13/10/2023 20:00

We Three – tiktokowi idole, którzy stawiają na bliskość z fanami – zagrają w październiku w Warszawie!

Zawsze szczerzy oraz bezpośredni w swoim przekazie We Three to nie tylko social mediowa sensacja. Rodzinny zespół wie jak trafić do swoich słuchaczy i przez ostatnie 5 lat zbudował prawdziwą, wspierającą się nawzajem społeczność. Już 13 października grupa po raz pierwszy wystąpi w Polsce i na żywo zaprezentuje swój emocjonalny, wzruszający repertuar.

O skromnym trio z miasteczka McMinnville w stanie Oregon szersza publiczność dowiedziała się w 2018 roku. Wtedy właśnie na przesłuchaniach do programu America’s Got Talent pojawiło się rodzeństwo Humlie – wokalista i gitarzysta Manny, basistka Bethany i perkusista Joshua. Rodzinny zespół wykonał utwór „Heaven’s Not Too Far Away” zadedykowany ich matce, która 2 lata wcześniej zmarła po długiej walce z nowotworem. Poruszający głos Manny’ego oraz przejmujący tekst piosenki poruszyły jury i tysiące telewidzów. We Three dotarli do półfinału 13. sezonu show i od tego czasu udowadniają, że są czymś więcej niż telewizyjną sensacją.

Grupa ma już na koncie 3 studyjne albumy, a w lipcu tego roku ukaże się kolejny, zatytułowany „Love Me”. Longplay zapowiada singiel „In

Therapy”, który – zgodnie ze swoim tytułem – porusza temat korzystania z pomocy terapautycznej. We Three często poruszają wątki, które rzadko są tematami radiowych przebojów i potrafią być nawet tabu. I właśnie w ten sposób docierają do stale rosnącej grupy fanów. Ich konto na TikToku śledzi w tej chwili ponad milion followersów, którzy cenią zespół za bezpośredniość w kontakcie oraz odwagę do poruszania ważnych dla młodych ludzi kwestii.

Grupa słynie też z angażujących i poruszających występów na żywo. To oczywiście zasługa ich muzycznych talentów, charyzmy Manny’ego oraz redukowania barier pomiędzy publicznością a zespołem. Ich koncerty nabierają więc rozmachu za sprawą silnych emocji zawartych w tekstach i samych kompozycjach, ale nadal są intymnym doświadczeniem.

MEDIA

Wsparcie ze środków Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR S.A.
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19