Carbon Based Lifeforms Live: Summer Contrast Festival Launch Party

Praga Centrum / Warszawa

05/02/2022 22:00

MUZYKA 🎵 NATURA 🌲 WOLNOŚĆ 💃 SZTUKA 🎪 LUDZIE 👪 DŹWIĘKI
Zapraszamy Was do udziału w naszym pierwszym wydarzeniu klubowym w nowym roku 🍾
Headlinerami tego wydarzenia będzie szwedzki duet
CARBON BASED LIFEFORMS (Live)🪐

O support zadba nowo powstały skład z rogalińskiej łąki

PSYCHODELIKA (Live) 🍄

Natomiast o afterparty zadba
GUNTHER SCHWARZ (Dj Set)🐺

O oprawę wizualną wydarzenia zadba nasz festiwalowy team dekoracyjny 🦚

 

Carbon Based Lifeforms jest duetem tworzonym przez Johannesa Hedberga i Daniela Segerstada. Obydwaj urodzili się w 1976 roku w Goteborgu, w południowo zachodniej Szwecji. Spotkali się po raz pierwszy, kiedy mieli obydwaj po 15 lat i wówczas rozpoczęli współpracę, która trwa już ponad 25 lat. CBL został powołany do życia w 1996 roku, jako odgałęzienie innych projektów, lecz szybko stało się to ich wiodącą działalnością. W 1996 roku wydane zostało demo „The Path”, które już wtedy słuchaczom pozwoliło poznać unikalne dźwięki ich muzyki.
Duet podpisał w 2002 roku kontrakt ze słynną francuską wytwórnią Ultimae Records i od tego czasu wydali pięć oficjalnych albumów: „Hydroponic Garden” (2003 rok), „World of Sleepers” (2006 rok); „Interloper” (2009 rok); „Twentythree” (2012 rok) oraz „Derelicts” (2018 rok). Album Derelicts zdołał osiągnąć dwunaste miejsce w rankingach muzycznych Billboardu w ramach gatunku Dance/ Electronic. Muzyka Carbon Based Lifeforms została nadzwyczaj dobrze przyjęta przez koneserów sceny ambient, dlatego też w 2012 roku duet został zaproszony do stworzenia soundtracku do niezależnej produkcji „The Mansion”. Dodatkowo na całokształt ich twórczości składają się liczne kolaboracje, chociażby z Magnusem Birgerssonem z Solar Fields.
Johannes i Daniel celują w łączenie kosmosu z z ziemskimi motywami. Korzystając z kombinacji natury i technologii, które są głównymi elementami inspiracji muzyków. Lubią prezentować pozytywne i negatywne aspekty, jakie niesie za sobą właśnie technologia oraz jej wpływ na środowisko naturalne. Johannes zazwyczaj kreuje ściany dźwięku i harmonie, podczas gdy Daniel rozwija rytmy i rzeźbi ideę w poszczególnych utworach.
Carbon Based Lifeforms bardzo często występują jako headlinerzy na największych festiwalach psytrance’owych w Europie oraz zagrali wiele koncertów w Rosji, USA, czy w Australii. W 2009 roku zagrali głośny koncert w „Cosmonovie” planetarium działającym przy Muzeum Historii Naturalnej w Sztokholmie. Koncert wyprzedał się bardzo szybko, co spowodowało, że ogłosili kolejny, który również został wyprzedany. Ci, którzy wówczas brali udział w tym widowisku, doznali niezapomnianego przeżycia.
🎟 Bilety w limitowanej liczbie 800 sztuk dostępne są tutaj:
https://bit.ly/CarbonBasedLifeformsLiveWarszawa
I Pula – SOLD OUT
II Pula – SOLD OUT
lll Pula – 95 plnBilety na bramce będą dostępne w razie nie wyprzedania koncertu w cenie 125 pln

Osoby, które zakupiły bilety na przekładane wydarzenie w Poznaniu będą mogły wykorzystać bilety na tym wydarzeniu. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu poprzez prywatną wiadomość.
Wsparcie ze środków Subwencji Finansowej udzielonej przez PFR S.A.
Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19
This site is registered on wpml.org as a development site.